Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

MODERNÍ GYMNASTIKA TJ SOKOL BERNARTICE

Plánované závody / akce

SEZÓNA 2018 / 2019

 

ZMĚNY VYHRAZENY

Pátek 25.1.2019 - SPORTOVEC MILEVSKA

Nominace - Petříková Valentýna

Vyhlášení ankety "Sportovec Milevska" za rok 2018.

Dům kultury - 18:00 hod.

***

Sobota 26.1.2019 - VYSTOUPENÍ NA PLESE - Božetice

Petříková, Fedáková, Kuchtová

***

Sobota 9.2.2019 - JIHOČESKÁ LIGA - GSK Tábor

PŘIHLÁŠENO

2. kat. - 2012 - bez náčiní - HORÁKOVÁ

3a. kat. - 2011 - bez náčiní - LOPES DE MENDONCA

4. kat. - 2009 - 2010 - 2 lib. náčiní - FEDÁKOVÁ, KUCHTOVÁ

5. kat. - 2007 - 2 lib. náčiní - PETŘÍKOVÁ

Rozhodčí, trenér - Tollingerová I., Tollingerová L., Laláková

Startovné - 300,- Kč

Adresa - Sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina, nám. Fr. Křižíka, Tábor (parkování u Palcátu)

***

Sobota 9.2. - neděle 10.2.2019 - SOUSTŘEDĚNÍ DRUŽSTVA NADĚJÍ - Vyškov

Petříková Valentýna

***

Sobota 16.2.2018 - VYSTOUPENÍ NA PLESE - Branice

Petříková, Fedáková, Kuchtová

***

Sobota 23.2.2019 - JIHOČESKÁ LIGA - SK MG Máj České Budějovice (POZOR - ZMĚNA POŘADATELE)

PŘIHLÁŠENO

2. kat. - 2012 - bez náčiní - HORÁKOVÁ

3a. kat. - 2011 - bez náčiní - LOPES DE MENDONCA

4. kat. - 2009 - 2010 - 2 lib. náčiní - FEDÁKOVÁ, KUCHTOVÁ

5. kat. - 2007 - 2 lib. náčiní - PETŘÍKOVÁ

Rozhodčí, trenér - Tollingerová I., Tollingerová L., Laláková

Startovné - 300,- Kč

Adresa - Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice

***

Sobota 2.3.2019 - JIHOČESKÁ LIGA - RG Proactive Milevsko

***

 Sobota 23.3. - neděle 24.3.2019 - ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH

***

Sobota 30.3.2019 - MEMORIÁL A. FIALOVÉ - TJ Slavoj Plzeň

 ***

Sobota 13.4.2019 - O POHÁR MĚSTA VYŠKOVA - SK TRASKO

                                 Vyškov

                                 VINOHRADSKÝ HROZEN - TJ SPKV 

***

Pátek 19.4.2019 - AJUR CUP - SK MG Ajur H.K.

2009 - 2010 - bez náčiní + švihadlo - FEDÁKOVÁ, KUCHTOVÁ

2007 - kužele + stuha - PETŘÍKOVÁ

Adresa - Sportovní hala Třebeš, Štefánikova, Hradec Králové

Přihlášky - předběžné do 31.1.2019, závazné 31.3.2019

Hudby - do 13.4.2019

***

Sobota 27.4.2019 - PŘEBOR JIHOČESKÉ OBLASTI - GSK Tábor

***

Středa 1.5.2019 - BOHEMKA BOBÍK CUP - TJ Bohemians Praha

***

Středa 8.5.2019 - RG CUP - TJ Slavia Hradec Králové

***

Sobota 1.6.2019 - PLZEŇSKÝ POHÁR - Slavia SK Rapid Plzeň

2011 - bez náčiní

2010 - bez náčiní

2009 - bez náčiní + 1 lib. náčiní

***

Sobota 1.6. - pondělí 3.6.2019 - SOUSTŘEDĚNÍ DRUŽSTVA NADĚJÍ - Vyškov

Petříková Valentýna

***

Sobota 8.6. - neděle 9.6. - GRAND PRIX - Brno

Petříková Valentýna - vystoupení družstva nadějí

***

Neděle 18.8. - sobota 24.8.2019 - LETNÍ ODDÍLOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Veškeré informace budou rozeslány na e-maily

***

 

 

TOPlist